چهارشنبه, 1 اسفند 1397
مراسم یادواره شهدای روستایی و عشایراستان تهران
۴۵۹۲
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شریف اباد؛ یادواره  1630 شهيد روستايي و عشايري شهرستان هاي استان تهران با حضور خانواده هاي معزز شهدا و ايثارگران روستايي و عشايري،قشرهاي مختلف مردم، استاندار تهران و جمعی از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان  تهران و شهرري برگزار شد.

 مدیرکل بنیاد شهيد و امور ايثارگران شهرستان‌های استان تهران در این مراسم با اشاره به نقش همه اقشار مردم در دوران دفاع مقدس گفت: روستائیان و عشایر با ویژگی دلاوری، استقامت، صبوری و پایداری نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته اند و در صحنه‌های مختلف حضور فعال و پررنگی دارند.

عبدالله مرتضوی هدف از برگزاری این یادواره را پاسداشت و تکریم شهدا و خانواده آنها به ویژه  شهدای عشایر و روستایی استان تهران دانست و افزود : مردم و مسئولان باید همواره قدردان شهدا و خانواده‌های آن‌ها باشند و امید است که با برگزاری این یادواره بتوانیم در این زمینه گام خوبی برداریم.

در اين يادواره از همسر و مادر چهار شهيد"سجادي نيا" با اهداي لوح تجليل و قدرداني شد.

حاج شجاع کردبچه نایب رییس شورای اسلامی ،حاج جمال پازوکی عضو شورای اسلامی شریف اباد،مهندس شیرازی معاونت سیاسی فرمانداری پاکدشت ،دکتر علیدادی بخشدار شریف اباد ،مهندس خانی بخشدار مرکزی در این یادواره شرکت داشتند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0