يکشنبه, 11 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ 
  • کد خبر : ۶۸۸۵
مراسم بزرگداشت سردار مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع شهر شریف آباد برگزار شد

مراسم بزرگداشت سردار مقاومت شهید قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش به همت شهرداری شریف آباد امروز در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شریف آباد  در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین خداپرست امام جمعه بخش شریف آباد بیان داشت: برای ما قابل باور نبود که روزی در شهر شریف آباد برای شهادت سردار قاسم سلیمانی عزا برپا کنیم ، انشاءالله که خداوند توفیق دهد در مسیر و راه این شهید بزرگوار قدم برداریم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین خداپرست اظهار داشت : سردار حاج قاسم سلیمانی مزد جهاد خویش را دریافت کرد ، امروز مردم شریف آباد نشان دادند که با بصیرت هستند چرا که با حضوری پرشور ، شکوهمند و بی نظیر در مراسم  این شهید عزیز شرکت نمودند .

وی افزود : چهل و یک سال حاج قاسم سلیمانی برای امنیت مردم، حفظ تمامیت ارضی کشورمان و حراست از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی شجاعانه مبارزه کرد، استکبار جهانی را در اقصی نقاط جهان به زانو درآورد ، هرجایی صدای مظلومی را می شنید بی درنگ از رهبر فرزانه انقلاب فرمان می گرفت و به آنجا می شتافت و مردم مظلوم را نجات می داد. سردار سلیمانی دارای شخصیتی بین المللی بوده است تصریح کرد : در بسیاری از کشورهای دنیا نسبت به ترور و شهادت سردار سلیمانی توسط رژیم منحوس آمریکا واکنش نشان دادند که بنابر فرمایش مقام معظم رهبری دشمن ضربه سختی خواهد خورد، ان شاءالله در آینده بسیار نزدیک با همت آحاد مسلمانان جهان، نیروهای مسلح و بسیج مردمی کشورهای اسلامی، دشمنان اسلام ضربات مهلکی را متحمل خواهند شد.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین خداپرست از میزبانی سرپرست محترم شهرداری شریف آباد جناب آقای مهندس فلاحی در راستای تجلیل از سردار رشید و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تشکر و قدردانی نمود.

گفتنی است در این مراسم  خانواده های معظم شهدا ،مسئولین شهرستان پاکدشت بویژه  امام جمعه شهرستان پاکدشت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای لزومی ، فرماندار شهرستان پاکدشت و معاونین سیاسی انتظامی و عمرانی وی ، بخشدار شریف آباد ، بخشدار مرکزی پاکدشت ،اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد و بخش شریف آباد ،فرمانده حوزه های بسیج شریف آباد ، کریم آباد، بسیج خواهران و کارکنان شهرداری شریف آباد حضور داشتند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0