دوشنبه, 24 مرداد 1401
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ 
  • کد خبر : ۷۹۵۳
بمناسبت روز شهردار؛ ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر شریف آباد با مهندس پارسا دیدار كردند

بمناسبت روز شهردار؛
ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر شریف آباد با مهندس پارسا دیدار کردند

بمناسبت فرا رسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها ریاست و اعضای شورای اسلامی و بخشدار شریف آباد، با مهندس پارسا دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شریف آباد، ظهر امروز و بمناسبت فرا رسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، بیژن هداوند ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و علی اصغر مونسان بخشدار شریف آباد با مهندس محسن پارسا شهردار فرهیخته شهر شریف آباد دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار بیژن هداوند با تاکید بر استفاده از ظرفیت های درونی شهر برای بهره مندی شریف آباد از اقدامات خوب مدیریت شهری صحیح، گفت: خوشبختانه ظرفیت های بسیاری در شهر شریف آباد وجود دارد و مهندس پارسا به درستی از آن برای توانمند سازی یک مدیریت قوی شهری بهره می گیرد.
وی افزود: ایجاد مدیریت شهری یکپارچه برای استفاده بهینه و مساوی همه مناطق شهری از امکانات مدیریت شهری، از نکات برجسته مدیریتی شهردار انقلابی شریف آباد میباشد.
رئیس شورای اسلامی شهر شریف آباد در پایان خاطرنشان کرد: کار انقلابی زمان شروع و پایان در جامعه اسلامی ندارد و همه در کنار هم باید به آن برسیم و یاری گر مردم و مسئولان برای تحقق یک جامعه ایده آل باشیم تا مردم عزیز از همه ما خشنود شوند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0