يکشنبه, 27 خرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ 
  • کد خبر : ۸۶۹۸
جلسه شهردار و بخشدار شریف آباد
شهرداری خدمتگزار مردم و انقلاب است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شریف اباد؛ ظهر امروز پنجشنبه جلسه انتخابات حوزه فرعی بخشداری شریف اباد به ریاست علی اصغر مونسان بخشدار و با حضور ایرج گودرزی راد شهردار، حمیدرضا هداوند نایب رئیس ، علی بوربور و علی حسین دوستی مقدم اعضای شورای اسلامی شهر ، امرالله هداوند سرپرست معاونت خدمات شهری ، عبدالحسین پازوکی سرپرست روابط عمومی و محمد بوربور سرپرست تاکسیرانی  به میزبانی شهرداری برگزار شد.
در این جلسه بخشدار شریف اباد ضمن تقدیر از خدمات شهرداری و شورای اسلامی در انتخابات ۱۱اسفندماه و نیاز بر همکاری در برگزاری انتخابات ۸تیرماه اظهارداشت: انتخابات یک اصل مهم در جمهوری اسلامی ایران است و در همین راستا حضور شهرداری شریف اباد برای برگزاری انتخابات شهر شریف آباد ضروری است.
وی در ادامه افزود: ۱۰شعبه اخذ رای  در مدارس و مساجد شهر شریف آباد در انتخابات ۸تیرماه فعال هستند که همکاری شهرداری برای هماهنگی در راستای ایجاد وسایل سرمایشی و دیگر امکانات در شعب اخذ رای و این حوزه انتخاباتی  می تواند مسیر تسهیلگری خوبی را شکل دهد.
ایرج گودرزی راد در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی بخشدار و همچنین ریاست و اعضای شورای اسلامی بر همکاری و تامین نیازهای شعب اخذ رای شهر شریف آباد تاکید کرد.
شهردار شریف آباد در پایان یاداورشد: شهرداری خدمتگزار مردم و انقلاب است و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0